Coś go podkusiło, by rozkręcić kluczyk od Pagani. “Taka popelina w aucie za 17 mln zł” (wideo)

Ekskluzywni producenci samochodów znani są z tego, że przykładają ogromną uwagę do szczegółów. Przy niskim wolumenie mogą sobie pozwolić nawet na przesadę w tej kwestii.

Jednym z przykładów może być na przykład kluczyk do Koenigsegga Jesko. Niedawno prezentowaliśmy nagranie wideo, na którym możesz zobaczyć jak wyjątkowo wygląda jego „opakowanie”.

Zapomnij o zwyczajnym kluczyku Koenigsegga. “Nawet w tej kwestii zrobili dzieło sztuki” (wideo)

Jak się jednak okazuje, jeden z producentów, który jest na podobnym poziomie, poszedł trochę „na łatwiznę”. Właściciel 1 z 40 egzemplarzy Pagani Huayra Roadster BC, auta wartego około 17 000 000 złotych, sprawdził kluczyk do swojego wozu.

Za napęd w tym modelu odpowiada podwójnie turbodoładowany silnik V12 produkcji Mercedesa-AMG. 6.0 litrowy motor generuje 802 konie mechaniczne oraz 1050 niutonometrów.

Na pierwszy rzut oka, kluczyk do Pagani również wygląda bardzo ekskluzywnie. Wydrukowany w 3D element przypomina sylwetkę wozu i również posiada dodatkowe etui.

Pojechał na wieś Pagani za 17 mln zł i jest zdziwiony, że jeżdżą traktory. „Musiał uciekać na pobocze” (wideo)

Właściciel auta postanowił sprawdzić, co kryje się pod obudową. Po odkręceniu śrubek okazało się, że jest to po prostu standardowy kluczyk od starego Mercedesa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @thetriplefcollection