720 KM w rodzinnym kombi od BMW. M3 Touring po kuracji G-Power pojedziesz nawet 320 km/h

BMW M3 Touring to naszym zdaniem obecnie jedna z ciekawszych opcji na rynku w tym segmencie. 510-konny silnik 3.0 R6 zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,6 sekundy.

Nie jest to oczywiście szczyt możliwości tego auta. Chętni mogą już powoli przebierać w kolejnych pakietach, które przygotowało już kilku tunerów.

BMW M3 Touring G-Power
BMW M3 Touring G-Power

Tym razem, swoją propozycję zaprezentował G-Power. Zmiany dotyczą nie tylko stylistyki, ale również komponentów znajdujących się pod maską.

Z zewnątrz od razu zauważysz karbonowe dokładki, nowe felgi i ciemne tylne lampy. Jest też nowa maska z dodatkowymi wlotami, która nieco przypomina tę znajdującą się w M4 CSL.

BMW M3 Touring G-Power
BMW M3 Touring G-Power
BMW M3 Touring G-Power
BMW M3 Touring G-Power

Klient może wybrać jeden z trzech poziomów zwiększenia mocy silnika. Podstawowy oferuje przyrost do 620 koni mechanicznych, a kolejny do 670 koni mechanicznych.

Tak przyspiesza BMW M3 CS za 769 900 złotych. Limitowany sedan szybszy, niż deklarują (wideo)

Na szczycie oferty znajduje się pakiet, dzięki któremu kierowca otrzymuje aż 720 koni mechanicznych oraz 849 niutonometrów. Oprócz prędkości maksymalnej na poziomie 320 km/h, tuner nie pochwalił się niestety pozostałymi osiągami po modyfikacjach.