Bugatti sprzedaje szampana z personalizowanym etui. Klienci zapłacą za niego majątek (wideo)

Marka Bugatti zachęca swoich klientów do wydawania pieniędzy nie tylko na samochody. Mogą oni kupować mnóstwo gadżetów sygnowanych logo Bugatti, które oczywiście również nie należą do tanich.

Widzieliśmy już chociażby stół bilardowy z funkcją samopoziomowania, czy elektryczne autka dla pociech klientów. Teraz można zrobić wrażenie na znajomych kupując wyjątkowego szampana.

Karbon i aluminium za ponad milion złotych. Tak się sprzedaje akcesoria klientom Bugatti

Bugatti Champagne Carbon
Bugatti Champagne Carbon

Być może sama firma Carbon Champagne być może jest już Ci znana. Produkty te widywane są na przykład przy okazji wyścigów Formuły 1. Oklejone karbonem butelki robią wrażenie.

Nowy program Bouteille Sur Mesure pozwala klientom na personalizację zestawu. Składa się on z 15-litrowej butelki oraz wyjątkowego opakowania, które wzorowane jest na jednym z czterech modeli Bugatti.

Klient może konfigurować kolorystykę zestawu. Działa to w podobny sposób jak podczas personalizacji auta. Wykorzystywane są najlepszej jakości materiały, takie jak karbon, skóra czy alcantara.

Bugatti Champagne Carbon
Bugatti Champagne Carbon

Samo etui posiada system chłodzenia, który zawsze zapewnia odpowiednią temperaturę trunku. Bez problemu można nazwać ten zestaw dziełem sztuki, za który z pewnością trzeba słono zapłacić.

Pojechał do Bugatti na zakupy. Wrócił do domu z ośmioma samochodami. Sześć zostawi dzieciom

Dokładnej ceny nie znamy, ale z pewnością liczona jest ona w dziesiątkach tysięcy euro. Klient może wybrać wzór etui nawiązujący do modelu Chiron, Divo, Bolide lub W16 Mistral.