Tego dźwięku nie chcesz usłyszeć. Szczególnie w Lamborghini wartym ponad 4 000 000 zł (wideo)

Niestety nie w każdym miejscu możemy liczyć na równy asfalt. Zdarzają się fragmenty dróg, których stan pozostawia wiele do życzenia. Dziury czy koleiny to rzeczy, które „uwielbiają” kierowcy.

Zazwyczaj staramy się omijać tego typu fragmenty, gdyż łatwo na nich uszkodzić swój samochód. Czasami jednak nasza ostrożność zawodzi i zdarza się zupełnie inaczej.

Jechał spokojnie, a i tak uszkodził McLarena za 9 mln zł. “Tego dźwięku nie chciał usłyszeć” (wideo)

Szczególnie łatwo o taką pomyłkę w sportowych samochodach. Fotel umieszczony jest tam bardzo nisko, przez co kierowca może mieć nieco ograniczoną widoczność.

Przekonał się o tym boleśnie właściciel Lamborghini Aventadora SVJ Roadster, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Włączając się do ruchu najechał na ogromną koleinę zahaczając o asfalt zderzakiem.

Jego kolega w luksusowym Rolls-Royce Ghost również odczuł tę nierówność. W jego aucie nie doszło do żadnego kontaktu, ale też było bardzo blisko.

Parkingowy nie miał dobrych wieści. Zniszczono zderzak w jego Ferrari wartym 2 mln zł (wideo)

Lamborghini zbudowało tylko 800 egzemplarzy Aventadora SVJ Roadster. Każdy z nich napędzany jest 6.5 litrowym silnikiem V12 o mocy 770 koni mechanicznych, które pozwalają na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy.