Mercedes-Benz upraszcza swoją ofertę. Wkrótce zastąpi dwa samochody jednym modelem (wideo)

Mercedes-Benz Klasy C najnowszej generacji W206 pojawił się na rynku w połowie 2021 roku. Od tamtej pory mamy do dyspozycji wyłącznie wariant sedan oraz kombi.

W przypadku poprzedniego wcielenia tego modelu, klienci mogli również wybierać spośród nadwozia typu coupe oraz cabriolet. Teraz nie będzie to już możliwe.

Wzmocnili Mercedesa-AMG GT 4-Door Coupe do 820 KM. Z rodziną rozpędzisz się do 340 km/h

Najprawdopodobniej w połowie 2023 roku, do oferty Mercedesa trafi zupełnie nowy model o oznaczeniu CLE. Producent postanowił trochę ograniczyć wybór swoim klientom.

Mercedes-Benz CLE ma zastąpić jednocześnie Klasę C Coupe oraz Klasę E Coupe. Rozmiarowo powinen się plasować gdzieś pomiędzy tymi dwoma samochodami. Przewidywany jest oczywiście również wariant Cabriolet.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz kilka przejazdów nowego, zamaskowanego jeszcze Mercedesa po torze Nurburgring. Producent stale testuje wszelkie rozwiązania na jednym z najbardziej wymagających tego typu obiektów.

Hybrydowy Mercedes-AMG 4-Drzwiowe Coupe z pakietem za 111 tys. zł. Oddaje hołd Formule 1

Pod maską z pewnością zobaczymy głównie 2.0 litrowe jednostki 4-cylindrowe. Mamy nadzieję, że pojawią się również warianty sygnowane logo AMG.