Tak by wyglądało i7, gdyby dalej tam pracował. Były projektant BMW ocenił jego wygląd (wideo)

Przejście na emeryturę nie zawsze musi oznaczać nudę. W dzisiejszych czasach pojawia się coraz więcej możliwości spędzania wolnego czasu, w tym również z możliwością dodatkowego zarobku.

Jedną z nich jest prowadzenie kanału na YouTube, co od jakiegoś czasu czyni skutecznie Frank Stephenson. To były projektant samochodów, który jest odpowiedzialny za wygląd wielu aut, które jeżdżą dzisiaj po drogach.

BMW i7 (2022) oficjalnie. Elektryczna, 544-konna limuzyna z salą kinową na pokładzie (wideo)

W swojej karierze narysował modele takie jak Ferrari F430, Maserati MC12, współczesne MINI, czy BMW X5 E53. Intensywnie pracował też dla McLarena, Fiata czy Forda.

Teraz na swoim kanale na YouTube komentuje najnowsze dzieła swoich kolegów po fachu. Ostatnio w jego ręce wpadły zdjęcia BMW i7. To limuzyna, której stylistyka wywołuje ogromne kontrowersje.

BMW i7 Frank Stephenson
BMW i7 Frank Stephenson

Frank Stephenson ma co do niej swoje uwagi, ale nie jest do niego aż tak krytycznie nastawiony jak do innych nowych modeli BMW, jak chociażby Seria 2, koncepcyjne XM czy elektryczny SUV iX. Można powiedzieć, że obszedł się z i7 całkiem łagodnie.

Tak może wyglądać Toyota GR Supra po liftingu. Były projektant jest nią zachwycony (wideo)

Zasugerował jedynie zastosowanie nieco mniejszego grilla, przeprojektowanie przednich reflektorów oraz przeniesienie miejsca na tylną tablicę rejestracyjną.