Przed wydaniem auta klientowi trzeba było zrobić unboxing. To 1 z 63 Lamborghini (wideo)

Posiadanie samochodu marki Lamborghini to marzenie wielu miłośników motoryzacji. Krzykliwa stylistyka, podnoszone do góry drzwi i głośny mocny silnik za plecami. To robi wrażenie.

Poza modelami dostępnymi w regularnej ofercie, od czasu do czasu Włosi przygotowują coś specjalnego. Jednym z ostatnich takich samochodów było Lamborghini Sian FKP 37.

Twoje wnuki przeczytają o tym za 40 lat. Oto znalezione w stodole Lamborghini Sian (wideo)

Możliwość jego zakupu dano tylko 63 osobom, starannie wyselekcjonowanym przez producenta. Trzeba było udowodnić, że zasługujesz na posiadanie tak wyjątkowego modelu.

Za napęd odpowiada w nim 6.5 litrowy silnik V12 z układem hybrydowym. Łącznie do dyspozycji kierowcy oddanych zostaje 819 koni mechanicznych oraz 758 niutonometrów momentu obrotowego.

2020 Lamborghini Sian
2020 Lamborghini Sian

Takie parametry pozwalają na przyspieszenie do 100 km/h w mniej niż 2,8 sekundy, oraz rozpędzenie się do 355 km/h. Oprócz 63 sztuk Coupe sprzedano również 19 egzemplarzy wersji Roadster.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz 'unboxing’ jednego z 63 Sianów Coupe, który dostarczono z Włoch do Miami. Auto przetransportowano w wielkiej drewnianej skrzyni.

On też nie zdążył już kupić Lamborghini Siana. Na szczęście jego tata jest stolarzem (wideo)

Zaskoczyła nas trochę konfiguracja kolorystyczna. Szary lakier, przynajmniej na nagraniu, nie wygląda zbyt ciekawie. Widzieliśmy już dużo bardziej efektowne kombinacje, do których przywykliśmy w przypadku samochodów marki Lamborghini.