Odważnie “wyklikał” swoje Bugatti Divo. Było warto, bo kolor lakieru robi ogromne wrażenie

Na początku 2022 roku, podczas prezentowania wyników sprzedaży za poprzednie 12 miesięcy, Bugatti poinformowało że wszystkie planowane egzemplarze Chirona zostały już sprzedane. Łącznie powstanie ich 500 sztuk.

Do klientów dostarczono już również każdy z 40 Bugatti Divo. To mocno zmodyfikowany stylistycznie Chiron, gdzie za napęd odpowiada 8.0 litrowy silnik W16 o mocy 1500 koni mechanicznych.

Jest tylko 40 Bugatti Divo na świecie. Polak wydał na to auto 36 milionów złotych (wideo)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bugatti 🤑 (@bugattihypercar)

Jeden z egzemplarzy wpadł nawet w ręce Polaka. Jego konfigurację mogłeś podziwiać w jednym z naszych poprzednich artykułów. Dzisiaj mamy dla Ciebie kolejny ciekawy projekt.

Właściciel auta kosztującego ponad 30 000 000 złotych zdecydował się na ciemnoczerwony matowy odcień lakieru. „Ryzyko” się opłaciło, Bugatti Divo w tym kolorze wygląda obłędnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bugatti 🤑 (@bugattihypercar)

Wątpliwości mamy jedynie co do konfiguracji wnętrza. Naszym zdaniem zamiast białej skóry dużo lepiej wyglądałby ciemniejszy odcień tego materiału. Interesujący natomiast jest wybór foteli w dwóch różnych kolorach.

Tak wygląda dostawa 1 z 40 Bugatti Divo. Gość wydał 3,8 miliona złotych tylko na lakier (wideo)

Z pewnością jednak właścicielowi auta właśnie taka kombinacja podobała się najbardziej. Nie ma opcji, żeby kupując auto za taką kwotę popełnić jakąkolwiek pomyłkę podczas tworzenia swojego projektu.