Co za kot! Już możesz kupić pakiet stylistyczny dla Twojego Dustera. Kosztuje 1/3 ceny auta

O tym projekcie głośno jest już od kilku lat. Firma Prior Design postanowiła bowiem uatrakcyjnić jeden z najtańszych samochodów na rynku samochodów nowych.

Pod nóż jednego z najbardziej znanych tunerów trafiła już jakiś czas temu bowiem Dacia Duster. Do tej pory widzieliśmy tylko wizualizacje tego, co zamierzają z nią zrobić.

Dacia Duster Prior Design
Dacia Duster Prior Design

Taką Dacią Duster zrobisz wrażenie na każdym bulwarze. Prior Design wziął się do pracy (wideo)

Jakiś czas temu pokazywaliśmy, że Niemcy wzięli się do pracy i rozpoczęto proces produkcji fizycznych elementów dla rumuńskiego SUVa.

Teraz możemy Ci pokazać finalny produkt, który możesz już kupić w ich sklepie. Pełny pakiet poszerzeń, zderzaków i progów to koszt 2 999 euro, czyli według dzisiejszego kursu, około 13 800 złotych.

Oprócz tego możesz dokupić spoiler dachowy, który będzie Cię kosztował dodatkowe 299 euro, czyli około 1 380 złotych. Do pełni szczęścia zabraknie już tylko felg.

Dacia Duster Prior Design
Dacia Duster Prior Design

Tych, widocznych na zdjęciach, Prior Design niestety nie projektuje. Ale z pewnością doradzą Ci odpowiedni komplet, który uzupełni sportowy charakter SUVa.

Pakiet poszerzeń dla pickupa? Prior Design nie widzi problemu. Ich Hilux robi wrażenie (wideo)

Pakiet jest dostępny dla wszystkich wariantów Dustera, które wyprodukowano po 2017 roku. Cena pakietu może wydawać się niska w porównaniu z innymi tunerami, ale warto zauważyć, że to 1/3 wartości nowego egzemplarza Dustera.