Co za kot! Już możesz kupić pakiet stylistyczny dla Twojego Dustera. Kosztuje 1/3 ceny auta

O tym projekcie głośno jest już od kilku lat. Firma Prior Design postanowiła bowiem uatrakcyjnić jeden z najtańszych samochodów na rynku samochodów nowych.

Pod nóż jednego z najbardziej znanych tunerów trafiła już jakiś czas temu bowiem Dacia Duster. Do tej pory widzieliśmy tylko wizualizacje tego, co zamierzają z nią zrobić.

Dacia Duster Prior Design
Dacia Duster Prior Design

Jakiś czas temu pokazywaliśmy, że Niemcy wzięli się do pracy i rozpoczęto proces produkcji fizycznych elementów dla rumuńskiego SUVa.

Teraz możemy Ci pokazać finalny produkt, który możesz już kupić w ich sklepie. Pełny pakiet poszerzeń, zderzaków i progów to koszt 2 999 euro, czyli według dzisiejszego kursu, około 13 800 złotych.

Oprócz tego możesz dokupić spoiler dachowy, który będzie Cię kosztował dodatkowe 299 euro, czyli około 1 380 złotych. Do pełni szczęścia zabraknie już tylko felg.

Dacia Duster Prior Design
Dacia Duster Prior Design

Tych, widocznych na zdjęciach, Prior Design niestety nie projektuje. Ale z pewnością doradzą Ci odpowiedni komplet, który uzupełni sportowy charakter SUVa.

Pakiet jest dostępny dla wszystkich wariantów Dustera, które wyprodukowano po 2017 roku. Cena pakietu może wydawać się niska w porównaniu z innymi tunerami, ale warto zauważyć, że to 1/3 wartości nowego egzemplarza Dustera.