To Audi RS7 Sportback ma 4 centralne „lufy” i ponad 1000 KM. RS777 z piekła rodem (wideo)

Szeroka dostępność nowoczesnych technologii pozwala na tworzenie realistycznych kompozycji 3D w domowym zaciszu. Wystarczy tylko zdobyć odpowiednie oprogramowanie i nauczyć się jego obsługi.

Oczywiście wymaga to trochę poświęcenia i mnóstwa czasu, ale efekty mogą powalać na kolana. Oglądając wizualizację przedstawioną na załączonym nagraniu wideo, ciężko stwierdzić, że jest to obraz stworzony komputerowo.

Takiej Audicy jeszcze nie widziałeś. To RS8 ma 880 KM i brzmi, jakby chciało Cię zabić (wideo)

Projektant postanowił zaszaleć i zbudował na bazie Audi RS7 auto swoich marzeń. Nie wymagało to od niego wydania ani złotówki, a może on podziwiać swoje RS777 w każdym miejscu na świecie. Wystarczy tylko zmienić tło.

Audi RS7 Prokop Design
Audi RS7 Prokop Design

Auto otrzymało bodykit, który poszerza samochód o ładnych kilkanaście centymetrów. W nadkolach pojawiły się nowe felgi, a tylny dyfuzor otacza cztery, centralnie umieszczone końcówki wydechu.

Gdyby Bugatti zbudowało kombi to wyglądałoby właśnie tak. Połączenie Chirona i RS6 (wideo)

Są one konieczne, aby odprowadzać spaliny z 4.0 litrowego silnika V8 ze zwiększoną do ponad 1 000 koni mechanicznych mocą. Kiedyś, jako dzieci, rysowaliśmy auta marzeń na kartkach, a być może już wkrótce nasze pociechy będą tworzyć takie grafiki na swoich tabletach.