Elektryk od Peugeota jest już dostępny w polskich salonach. Ceny startują od 144 700 zł

Przedstawiciele francuskiej marki na polskim rynku przedstawili nam cennik w pełni elektrycznego dostawczaka, który właśnie pojawił się w naszych salonach. Peugeot e-Rifter dostępny będzie w czterech wersjach wyposażenia, jedna z nich będzie oferowała do wyboru dwie długości nadwozia.

Peugeot e-RIFTER
Peugeot e-RIFTER

Najtańszą wersją wyposażenia jest Active Pack. Na pokładzie auta znajdziemy między innymi w standardzie manualną klimatyzację, 5-calowy ekran dotykowy systemu multimedialnego, 3,5-calowy wyświetlacz i-cockpit, pakiet Safety czy 6 poduszek powietrznych. Cena takiego auta to 144 700 złotych.

Następny w ofercie jest Peugeot e-RIFTER Allure, gdzie dodatkowo otrzymujemy czujniki parkowania z tyłu oraz światła do jazdy dziennej LED. Posiada on również przesuwane drzwi po obu stronach oraz reflektory przeciwmgielne. Za tą wersję musimy zapłacić minimum 153 000 złotych.

Peugeot e-RIFTER
Peugeot e-RIFTER

Przedostatnia wersja to Allure Pack. Tu dostajemy też kamerę cofania, skórzaną wielofunkcyjną kierownicę, 10-calowy wirtualny kokpit oraz 8-calowy ekran multimediów z 6 głośnikami i funkcją MirrorScreen.

Ta wersja wyposażenia jako jedyna jest dostępna w dwóch wersjach długości nadwozia. Za standardową zapłacimy 159 400 złotych, a za dłuższą o 35 centymetrów 164 700 złotych.

Peugeot e-RIFTER
Peugeot e-RIFTER

Najwyższa wersja wyposażenia to Peugeot e-RIFTER GT kosztujący minimum 168 400 złotych. Tam w standardzie dostaniemy również przednie czujniki parkowania, 17-calowe felgi aluminiowe, dwustrefową klimatyzację automatyczną czy na przykład system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania auta.

Każda wersja dostępna jest w jednej wersji napędowej. Elektryczny silnik o mocy 136 koni mechanicznych jest połączony z 50 kWh baterią oraz 7 kWh systemem ładowania. Zasięg na pełnej baterii to 280 kilometrów według normy WLTP.