Kiedy nowy Nissan Navara (2021)? Na początku listopada pickup przejdzie ważny lifting

Nissan oficjalnie potwierdził, że 5 listopada odbędzie się prezentacja Navary po faceliftingu (2021). Japoński producent opublikował krótki zwiastun wideo, który nawiązuje do historii modelu.

Zdjęcia Navary po liftingu wyciekły do sieci w ostatnich tygodniach, dzięki czemu wiemy, że nowa Navara (2021) otrzyma światła ledowe, przemodelowane zderzaki oraz nieco więcej chromowanych elementów. Według naszych źródeł, wraz z debiutem Navary po liftingu zostanie pokazana również wersja Pro-4X z oponami terenowymi i kilkoma ulepszeniami, nadającymi bardziej terenowego charakteru.

Wewnątrz na pewno nie zabraknie odświeżonych multimediów. Spodziewamy się również materiałów wykończeniowych lepszej jakości.

> Nowy Nissan X-Trail 2021 na pierwszych zdjęciach

Jeśli chodzi o kwestie mechaniczne, nie oczekuje się żadnych zmian. Nissan Navara po liftingu (2021) będzie standardowo wyposażony w turbodoładowany silnik wysokoprężny o pojemności 2.3 l i mocy przynajmniej 163 koni mechanicznych oraz 425 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Mocniejsza wersja będzie generowała 190 koni mechanicznych oraz 450 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Ile będzie kosztował nowy Nissan Navara? Model sprzed liftingu dostępny obecnie w polskich salonach kosztuje od 152 800 złotych. Model po liftingu za sprawą dodatkowego obowiązkowego wyposażenia i lepszych materiałów może być droższy o około 10 tysięcy złotych.