Klienci Porsche na to czekali. Rewolucyjna usługa “Track Your Dream” wreszcie dostępna

Czas oczekiwania na zamówiony samochód może być bardzo emocjonujący. Wielu miłośników motoryzacji nie może się doczekać telefonu od dilera, w którym usłyszy informację, że auto jest gotowe do odbioru.

Taka niecierpliwość jest szczególnie częstym zjawiskiem szczególnie wtedy, gdy mamy wsiąść do wyjątkowego auta, o którym marzyliśmy od dawna. Polacy, którzy mają ochotę zamówić auto marki Porsche, mogą teraz liczyć na bardzo ciekawą usługę.

Sprawdź, jak budowane jest Twoje Porsche

Nazwano ją „Track Your Dream”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „śledź swoje marzenie”. Do tej pory nie było to dostępne dla polskich klientów, ale na szczęście już możemy z tego skorzystać.

„W marce Porsche od lat udowadniamy, że w centrum naszych zainteresowań leży spełnianie motoryzacyjnych marzeń klientów. Teraz, za sprawą nowej usługi dostępnej z poziomu aplikacji My Porsche, klienci w oczekiwaniu na odbiór samochodu mogą śledzić jego losy, jeszcze zanim trafi on w ich ręce. Za sprawą rozwoju nowych narzędzi i usług dokładamy starań, aby proces zakupu wymarzonego Porsche stawał się jeszcze bardziej wyjątkowy” – mówi Wojciech Grzegorski, dyrektor marki Porsche w Polsce.

Każdy, kto zamówił nowe Porsche, będzie w stanie sprawdzić na bieżąco, na jakim etapie produkcji jest jego egzemplarz. Dostęp do usługi odbywa się przez aplikację My Porsche lub przez przeglądarkę komputerową.

Porsche Track Your Dream app
Porsche Track Your Dream app

Bardzo ciekawą opcją jest możliwość podejrzenia zdjęć z linii produkcyjnej. Zobaczymy tam fotografię naszego konkretnego egzemplarza, który właśnie jest montowany w Zuffenhausen, Lipsku czy Bratysławie.

Usługa Track Your Dream działa dla wszystkich modeli marki Porsche. Dzięki niej klienci będą mogli lepiej zorientować się w prognozowanym terminie odbioru auta, a co za tym idzie lepiej ułożyć swoje plany.

„Track Your Dream to sposób, aby wejść do świata Porsche, już od momentu zamówienia wymarzonego pojazdu. Z wypiekami na twarzy śledzić przechodzenie pojazdu przez kolejne etapy produkcji i odliczać dni do odbioru. Jednocześnie to świetny sposób, aby zapoznać się z portalem i aplikacją My Porsche” – mówi Kamila Jurewicz, koordynatorka ds. smart mobility w Porsche Polska.

Porsche 718 Boxster produkcja Track Your Dream
Porsche 718 Boxster produkcja Track Your Dream

Opcja ta dostępna była już od jakiegoś czasu dla klientów z innych rynków. Mogą oni śledzić nawet aktualną pozycję statku, na którym transportowany jest ich egzemplarz Porsche. Polacy tego nie doświadczą, gdyż wszystkie auta przeznaczone na polski rynek produkowane są w Europie.

W polskiej ofercie marki Porsche znajduje się obecnie siedem modeli, dostępnych łącznie w aż 90 wariantach. Najtańszym samochodem jest Porsche 718 Cayman kosztujący 287 000 złotych, a najdroższym limitowane Porsche 911 S/T za które trzeba zapłacić co najmniej 1 623 000 złotych.

Źródło: Porsche Polska