Przewrócił na bok lawetę z supersamochodami. “Jesteśmy dumni z naszego kierowcy. Na szczęście mamy ponad 200 takich aut” (wideo)

Podróżując autostradami i drogami szybkiego ruchu, jedną z nielicznych „atrakcji” dla miłośników motoryzacji jest przeglądanie zawartości wyprzedzanych ciężarówek transportowych. Zazwyczaj na platformach znajdujemy nowe auta jadące do salonów.

Zdarzają się też jednak ciekawsze przewozy, gdzie Lohry wypełnione są bardziej egzotycznymi autami. Może to być dostawa aut używanych do komisu.

Na tego typu naczepach czasami możemy spotkać również same auta egzotyczne. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy, gdy mamy do czynienia z firmą organizującą eventy motoryzacyjne.

Bardzo popularne są ekipy, które pozwalają na wynajem tego typu samochodów na torach w całym kraju. Posiadają oni dużą flotę rzadko spotykanych wozów, które po prostu na siebie zarabiają.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz ciężarówkę, której kierowca właśnie pracuje dla jednej z takich firm. Niestety, tym razem doszło do smutnego zdarzenia.

post instagram everyman racing
post instagram everyman racing

Z niewiadomych przyczyn, ciągnik siodłowy z naczepą przewróciły się na bok. Miało to miejsce niedaleko znanego brytyjskiego toru wyścigowego Brands Hatch.

Kierowcy ciężarówki nie udało się dowieźć ponad 10 sportowych samochodów na jedną z kolejnych imprez. Na lawecie uszkodzone zostały między innymi: Lamborghini Aventador, Nissan GT-R, Ferrari F430 Spider czy Jaguar F-Type.

Na szczęście, kierowcy, ani nikomu innemu nic się nie stało. Właściciel samochodów jest dumny ze swojego kierowcy, który wykazał się refleksem i sprawił, że żaden inny uczestnik ruchu nie wziął udziału w tym zdarzeniu.

Jest to firma, która ma w swojej flocie ponad 200 tego typu samochodów i na szczęście mogła dość szybko znaleźć zastępstwo dla uszkodzonych aut. Nie trzeba więc było całkowicie odwoływać imprezy.