Plażowicze w szoku. Z nudów zbudował z piasku wymarzonego elektrycznego SUVa BMW (wideo)

Dla wielu Polaków nie ma wakacji bez wypadu na plażę. Może i woda w naszym morzu nie należy do najcieplejszych, ale nad brzegiem praktycznie zawsze da się spotkać tłumy.

Dla wszystkich dzieci, nieodłącznym elementem pobytu na plaży jest budowanie zamków z piasku. Często mają one bardzo proste formy, choć zdarza się, że ktoś nieco bardziej się postara.

Pojechał BMW X3M nad wodę i wjechał na plażę. “Zapomniał, że odłączył napęd xDrive” (wideo)

Czasami możemy też spotkać dorosłych, którzy z nudów zaczynają coś „rzeźbić”. Niektórzy robią to naprawdę profesjonalnie i na plaży pojawiają się fascynujące dzieła sztuki.

Bardzo imponującym przykładem jest budowla z piasku, którą zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Jej autor postanowił odtworzyć jeden z elektrycznych modeli BMW.

BMW iX M60
BMW iX M60

Po kilku godzinach ciężkiej i precyzyjnej pracy, na plaży pojawiło się BMW iX w topowym wydaniu M60. Poziom dbałości o detale naprawdę szokuje.

Flagowe BMW iX M60 oferowane jest w polskich salonach w cenie startującej od 609 000 złotych. Silniki elektryczne o mocy 619 koni mechanicznych pozwalają na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy.

BMW iX M60 (2022) oficjalnie. Pierwszy model z momentem przekraczającym 1000 Nm (wideo)

Na pokładzie znajdują się baterie o pojemności 108,6 kWh netto. Tak duży akumulator pozwala na przejechanie na jednym ładowaniu do 566 kilometrów w cyklu mieszanym (WLTP).