Nie był zadowolony z wnętrza swojego Ferrari 812 GTS. “Polacy zrobili mu je lepiej” (wideo)

Decydując się na zakup samochodu z rynku wtórnego czasami możemy mieć bardzo ograniczone pole manewru. Zdarzy się, że po prostu musimy kupić to, co jest aktualnie dostępne, w niekoniecznie odpowiadającej nam konfiguracji.

W przypadku nowych samochodów czasami możemy też na przykład popełnić błąd przy komponowaniu kolorystyki. Lub najzwyczajniej w świecie zmienimy zdanie gdy jest już na to za późno.

Polak odebrał 1 z 999 egzemplarzy Ferrari 812 Competizione. 830 KM ryczy jak szalone (wideo)

Na szczęście, mamy obecnie mnóstwo możliwości modyfikacji samochodu już po zakupie. Właściciel Ferrari 812 GTS zdecydował się na zupełnie inną kolorystykę wnętrza swojego auta.

Całość, według nowych wytycznych, wykonała firma z Polski. Carlex Design specjalizuje się w modyfikacjach wnętrz samochodowych, ale i nie tylko.

Ferrari 812 GTS Carlex
Ferrari 812 GTS Carlex

Na pokładzie Ferrari pojawiła się teraz skóra przypominająca swoim wyglądem nieco wiekowy już materiał. Styl „vintage” świetnie pasuje do tego modelu, którego karoserię pokrywa szary lakier.

Pod maską Ferrari 812 GTS pracuje wolnossący silnik V12 o pojemności 6.5 litra. Generuje on 800 koni mechanicznych i 718 niutonometrów momentu obrotowego, które trafiają na tylne koła.

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h zajmuje w nim 3,0 sekundy, a od 0 do 200 km/h tylko 8,5 sekundy. Maksymalna prędkość, do jakiej będziesz w stanie się rozpędzić to natomiast aż 340 km/h.