Lamborghini Urus po liftingu pojawi się na Pebble Beach. Wcześniej pokażą nowego Huracana

CEO Lamborghini, Stephan Winkelmann, udzielił niedawno wywiadu włoskiemu portalowi Quattroroute. Udało się dzięki temu poznać kilka informacji na temat nowości planowanych na ten rok.

Wiemy już, że odświeżony wariant Urusa zadebiutuje podczas Pebble Beach: Concours d’elegance. Impreza ta odbędzie się 21 sierpnia w Los Angeles.

Tym Lamborghini wjedziesz wszędzie. Kierowcy testowi nie oszczędzają go na śniegu (wideo)

Trochę wcześniej, bo w połowie kwietnia swą premierę będzie miał jeden z dwóch wariantów Huracana. Najprawdopodobniej mowa tu o uterenowionym Sterrato.

Lamborghini Huracan Sterrato
Lamborghini Huracan Sterrato fot. CarSpyMedia

Drugi nowy Huracan pojawi się na rynku pod koniec roku. Sugerując się zdjęciami szpiegowskimi, będzie to nieco bardziej ucywilizowana wersja modelu Huracan STO.

Wkrótce też zobaczymy czwarty, zupełnie nowy samochód z logo Lamborghini na masce. W pełni elektryczne auto ma być 4-osobowym coupe (ewentualnie 2+2) z trochę większym prześwitem.

Tutaj jeszcze nawet sam Stephan Winkelmann nie wie jaki on do końca będzie. Nowy model nie otrzymał jeszcze „zielonego światła”. Musimy się uzbroić w cierpliwość, ale przyszłość Lamborghini zapowiada się ciekawie.