wsto bmw 135i coupe 01glowneFirma tuningowa WSTO zaprezentowała właśnie nowy pakiet tuningowy dla BMW 135i Coupe. Inżynierowie nadali mu nazwę Project1 v1.2. Nie sądzę, że ją zapamiętacie, ale nie to jest przecież najważniejsze.

BMW serii 1 to jedyne auto kompaktowe z napędem na tył i nadwoziem typu Coupe. Jedynka to także najbardziej zadziorne auto w tym segmencie. Panowie z WSTO chcieli jednak tknąć w nią jeszcze więcej emocji, poprawić nieco prowadzenie, a także wzmocnić osiągi.

Zacznijmy od doznań wizualnych, z przodu pojawiły się czarne nozdrza oraz lekko przemodelowany zderzak, tył natomiast przyozdobiono dyskretnym spoilerem i nowym dyfuzorem. Pojawiły się również sportowe progi obniżające nieco wizualnie auto. Nie zabrakło również nowego specjalnego wydechu. Całości dopełniają nowe sprężyny H & R, 19-calowe czarne felgi Advan Racing w zestawie z oponami Yokohama oraz przeprogramowany sterownik silnika ECU. W środku zastosowano jedynie aluminiowe nakładki na pedały.

Na chwilę obecną nie znamy danych dotyczących osiągów i ceny tego pakietu. Jednak oglądając zdjęcia można się domyślić, że tak podrasowaną jedynkę będzie można zakupić jedynie w USA, a szkoda, bo to dość ciekawa propozycja.

Źródło: Carscoop

1 komentarz

Komentowanie zostało wyłączone.