BMW Serii 7 G70 z pakietem Mansory. Karbonu nigdy za dużo

Najnowsze BMW Serii 7, czyli generacja G70, mocno podzieliło fanów marki. Jednej części osób bardzo się ono podoba, inni natomiast nie mogą na tę limuzynę patrzeć.

Nie da się ukryć, że stylistyka nowej Siódemki jest dość kontrowersyjna i z pewnością mocno zwraca na siebie uwagę. Jeden z tunerów postanowił dokonać pewnych modyfikacji stylistycznych.

Karbonowe elementy od Mansory dla BMW Serii 7

BMW Serii 7 otrzymało komplet elementów wykonanych z włókna węglowego. Materiał ten nie tylko wygląda ciekawie, ale jest również bardzo lekki i wytrzymały.

BMW Serii 7 G70 Mansory
BMW Serii 7 G70 Mansory

Przedni zderzak został przyozdobiony różnego rodzaju dokładkami oraz nowym znaczkiem Mansory zastępującym klasyczne biało-niebieskie śmigło. Jest też czarny grill z nowym rodzajem podświetlenia.

Od boku możesz zauważyć karbonowe progi, nakładki na lusterka oraz emblemat na błotniku. W oczy rzucają się oczywiście również 22-calowe kute felgi.

BMW Serii 7 G70 Mansory
BMW Serii 7 G70 Mansory

Z tyłu widoczny jest przede wszystkim ogromny dyfuzor z czterema pokaźnymi końcówkami układu wydechowego. Oprócz tego, na klapie bagażnika oraz nad tylną szybą pojawiły się karbonowe lotki.

Aby nie było tak smutno, wszystkie elementy z włókna węglowego posiadają czerwone akcenty. Całkiem nieźle rozświetla to czarne, monumentalne nadwozie BMW Serii 7.

BMW Serii 7 G70 Mansory
BMW Serii 7 G70 Mansory

Oprócz tego, Mansory oferuje opcję całkowitej zmiany wykończenia wnętrza. Pod tym względem jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia klienta, oraz oczywiście zasobność jego portfela.

Tuner ten zdążył już nas przyzwyczaić do szalonych projektów, również pod względem obszycia foteli, deski rozdzielczej czy podsufitki. W BMW również ma spore pole do popisu.

Póki co bez zmian pod maską

Mansory nie wspomniał natomiast nic na temat zmian pod maską. Prawdopodobnie wkrótce pojawi się jakaś aktualizacja na ten temat, gdyż rzadko pozostawia on seryjny silnik w swoich projektach.

Najmocniejszą spalinową odmianą Serii 7, dostępną obecnie na rynku, jest wariant M760e xDrive. Auto korzysta z 3.0 litrowej jednostki R6 oraz silnika elektrycznego.

BMW Serii 7 G70 Mansory
BMW Serii 7 G70 Mansory

Kierowca ma do dyspozycji 571 koni mechanicznych oraz 800 niutonometrów. Parametry te pozwalają na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,3 sekundy.

Jeszcze szybsza i jeszcze mocniejsza jest topowa wersja elektrycznego BMW i7 o oznaczeniu M70 xDrive. Tutaj auto zapewnia moc 660 koni mechanicznych i rozpędza się od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy.

Źródło: Mansory, motofilm.pl