Regulamin

Informacje ogólne

Sebastian Rydzewski – właściciel witryny

Przede wszystkim chciałbym podziękować za korzystanie z bloga motoryzacyjnego MotoFilm.pl (witryna). Użytkownicy witryny są zobowiązani do przestrzegania regulaminu, który opublikowany poniżej, może w każdej chwili ulec zmianie. Właściciel witryny ma prawo zmienić regulamin, bez indywidualnego powiadomienia.

Właściciel bloga motoryzacyjnego MotoFilm.pl nie zgadza się na kopiowanie artykułów w całości/części.

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy, które uznawane są za obraźliwe lub niezgodne z polskim prawem.

Właściciel bloga motoryzacyjnego MotoFilm.pl – Sebastian Rydzewski – nie ponosi odpowiedzialności za wpisy blogerów oraz użytkowników. Wszelkie zdjęcia czytelników, które zostaną przesłane na naszą skrzynkę pocztową i są one ich autorstwa, stają się własnością właściciela strony.

Właściciel witryny nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawne działanie bloga. Wszystkie artykuły umieszczone na łamach MotoFilm.pl przez autorów/blogerów stają się własnością właściciela strony.

Użytkownik zgadza się na prowadzone kampanie reklamowe.

Warunki korzystania z serwisu:

Na blogu motoryzacyjnym MotoFilm.pl nie ma możliwości rejestracji, nie prowadzę żadnych ankiet, i nie posiadam żadnych danych osobowych użytkowników, którzy odwiedzają witrynę.

Moje informacje ograniczają się do adresu IP, który wykorzystujemy do identyfikacji i gromadzenia danych demograficznych od osób odwiedzających witrynę, oraz (w przypadku komentarzy i newslettera) do adresu E-mail i ewentualnie strony WWW użytkownika.

NIE UDOSTĘPNIAM TYCH DANYCH OSOBOM TRZECIM.

Zapewniam pełną anonimowość.

Użytkownicy, którzy korzystają z witryny MotoFilm.pl są zobowiązani do zaakceptowania powyższego regulaminu.