Rozpaczliwa pogoń za Renault na osiedlowej drodze. Auto zatrzymało się dopiero po uderzeniu w ścianę (wideo)

Odpowiednie zabezpieczenie samochodu na postoju to podstawa. Mogłoby się wydawać, że dla każdego z kierowców jest to oczywiste, ale niestety czasami zdarza się inaczej.

Każdy z nas jest tylko człowiekiem i zdarza się nam popełniać błędy. Niektóre z nich mogą być dla nas przyczyną sporych kłopotów, tak jak w sytuacji przedstawionej na załączonym nagraniu z monitoringu.

Zaparkował nad morzem, żeby popatrzeć jak śmigają. “Zapomniał o hamulcu ręcznym” (wideo)

Na jednym z bielskich osiedli doszło do kolizji z udziałem Renault Espace. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale samochód został uszkodzony po uderzeniu w ścianę budynku.

Francuski samochód został źle zabezpieczony na postoju i nagle zaczął się toczyć. Dwie osoby próbowały go zatrzymać, ale niestety nie były w stanie niczego zrobić.

Renault wytraciło prędkość dopiero po uderzeniu w ścianę jednego z zabudowań na osiedlu. Na szczęście, tym razem nikomu nic się nie stało.

Nie jest to takie oczywiste, bo podczas bohaterskiej próby zatrzymania auta może dojść do tragedii. Wystarczy się niefortunnie potknąć i może się to skończyć tragicznie.

Od teraz zawsze będzie pamiętał o zaciąganiu ręcznego. Tego samochodu raczej już nie odzyska (wideo)

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w takich chwilach działają emocje, ale warto przemyśleć swoje zachowanie. Czasami nasze ryzyko jest zupełnie niepotrzebne, bo i tak nie będziemy w stanie nic zrobić, a możemy zagrozić sami sobie.