Nie zgadniesz jaki jest ulubiony kolor właściciela tego Maybacha od Mansory. “W głośnikach bez przerwy leci Eiffel 65” (wideo)

Nie wszyscy chcą jeździć seryjnymi samochodami. Dla niektórych posiadanie nawet dość drogiego, ale standardowego wozu jest niezbyt wystarczające.

Korzystają oni wtedy z oferty firm tuningowych, gdzie znajdują pakiety stylistyczne, pozwalające nieco wyróżnić się z tłumu. Novitec, Mansory, Abt czy MTM to tylko niektóre ze znanych marek.

Tak wygląda Audi RS7 po wizycie u Mansory. Wszyscy zjeżdżają na prawo widząc tę “paszczę” w lusterku (wideo)

Na rynku możesz znaleźć pakiety zarówno dla samochodów sportowych, wielkich SUV-ów, limuzyn czy nawet busów. Każdy właściciel jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć zmodyfikowanego Mercedesa-Maybacha Klasy S. Właściciel zdecydował się na zestaw prosto z półek tunera Mansory.

Już podczas odbioru Maybacha z salonu wyglądał on nieco inaczej niż inne egzemplarze. Zastosowano tu między innymi lakier z palety nowej oferty Manufaktur.

Błękitnym kolorem zostały następnie pomalowane wszelkie elementy nadwozia, w tym wspomniany wyżej pakiet stylistyczny. Każda kratka zderzaka, emblemat i dokładka są teraz niebieskie.

Mercedes-Maybach S 680 Mansory
Mercedes-Maybach S 680 Mansory

Odcień ten pojawił się również na 22-calowych felgach, które szczelnie wypełniają nadkola. Czarne pozostały tylko żeberka grilla i dolne obudowy lusterek bocznych.

Z pewnością nie każdemu taki rodzaj modyfikacji przypadnie do gustu. Nie ma jednak wątpliwości, że gdziekolwiek ten Maybach się nie pojawi, tam zawsze mocno przyciągnie uwagę.

Pod maską tej niemieckiej limuzyny pracuje 6.0 litrowy silnik V12. W seryjnym egzemplarzu na asfalt trafia moc 612 koni mechanicznych i moment obrotowy 900 niutonometrów, a auto potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 4,5 sekundy.

Porsche 911 oklejone karbonem przez Mansory. Tylko 10 sztuk 900-konnego P9LM EVO (wideo)

Mansory pogrzebało również pod maską i udało im się wycisnąć z tego silnika 720 koni mechanicznych i 1000 niutonometrów. Teraz da się podróżować jeszcze szybciej.