Kierowca Audi wpadł do rowu na polskiej wiosce. “Mieszkańcy od razu rzucili klątwę i okładali go pięściami” (wideo)

Do sieci trafiło właśnie dramatyczne nagranie z jednej z polskich wsi z województwa warmińsko-mazurskiego. Widzimy na nim agresywne zachowanie mieszkańców wobec kierowcy Audi.

W kadrze możemy zobaczyć Audi A3, które wypadło z drogi i wylądowało w rowie. Bardziej przerażające jest jednak to, że kilku mężczyzn atakuje i okłada pięściami właściciela samochodu.

Agresywny pasażer nie potrafi panować nad emocjami. “Wyszedł ze starego Golfa i przywalił łokciem w szybę” (wideo)

Dokładny powód ich zachowania nie jest oficjalnie znany. W sieci krążą dwie wersje wydarzeń. Pierwsza z nich mówi o tym, że kierujący Audi miał być pod wpływem alkoholu i dlatego nie mógł opanować auta i wypadł nim z drogi.

Druga, chyba trochę bardziej prawdopodobna, ma związek z dziećmi, które miały bawić się przy ulicy. W pewnym momencie któreś z nich miało wyskoczyć na drogę, a kierowca Audi, aby uniknąć potrącenia, odbił w prawo i zjechał do rowu.

Bardzo możliwe, że agresywni mężczyźni to rodzina dziecka. Najwidoczniej postanowili wymierzyć samosąd i dać nauczkę kierowcy, który o mały włos nie doprowadził do potrącenia.

Szczegóły niestety nie są znane. Nie wiemy czy Audi jechało z przepisową, czy nadmierną prędkością. Mamy nadzieję, że na miejscu szybko pojawiła się policja i funkcjonariuszom uda się ustalić okoliczności zdarzenia.

Żadna przyczyna nie jest oczywiście usprawiedliwieniem zachowania agresywnych mężczyzn wobec kierowcy. Odpowiednie ukaranie sprawcy należy do obowiązków policji i sądu, a nie świadków zdarzenia.

Napięty kierowca Renault Clio zaatakował gościa z Audi A3. “Aż mu kija złamało” (wideo)

Mamy nadzieję, że autor nagrania przekazał swoje wideo funkcjonariuszom i dzięki niemu uda się wymierzyć sprawiedliwość.

Źródło wideo: https://www.facebook.com/reel/976096036944561