Drogim SUV-em możesz się wozić pod szkołą. „Prawdziwi bogacze wracają do sportowych aut” (wideo)

Pod najdroższymi hotelami bardzo często możemy spotkać ekskluzywne i egzotyczne samochody. Zazwyczaj nie są one tam ustawiane przez samych klientów.

Odpowiedzialni za to są parkingowi. W niektórych przypadkach nawet dobierają poszczególne modele, aby zestaw pod wejściem do hotelu był jak najbardziej imponujący.

Parkingowy podstawił mu Lamborghini należące do kogoś innego. “Ale to nie jest mój wóz” (wideo)

Widząc pod takim miejscem samochody warte miliony złotych od razu możesz pomyśleć, że hotel ten oferuje najwyższą jakość usług. Jest to w pewnym sensie zagranie marketingowe.

Podobnie sprawa wygląda chociażby pod słynnym kasynem w Monako. Tam również parkingowi dbają o to, aby przed wejściem do tego legendarnego miejsca parkowały tylko najlepsze samochody.

Bentley Bentayga Speed Space Edition
Bentley Bentayga Speed Space Edition

Na nagraniu możesz zobaczyć moment, w którym zdecydowano się na podmianę jednego z egzemplarzy. Parkingowi podjęli decyzję, że zestaw przed wejściem może wyglądać nieco lepiej.

Warty ponad milion złotych Bentley Bentayga musiał ustąpić miejsca nowemu Porsche 911 GT3 RS 992. Uznano, że sportowy wóz o podobnej wartości lepiej przyciągnie uwagę turystów niż „nudny SUV”.

Jesteśmy ciekawi, czy właścicielowi brytyjskiego auta zrobiło się chociaż trochę smutno, czy zrozumiał tę sytuację. Tak czy siak, musiał się pogodzić z tym faktem.

Porsche 911 GT3 RS 992
Porsche 911 GT3 RS 992

Bentley Bentayga oferowany jest obecnie w trzech wersjach napędowych. Mamy odmianę z 4.0 litrowym silnikiem V8, hybrydowe V6 oraz flagowe 6.0 W12.

Najmocniejszy wariant daje kierowcy do dyspozycji moc 635 koni mechanicznych i 900 niutonometrów momentu obrotowego. Taki SUV dostępny jest zarówno w wersji krótkiej jak i z przedłużonym rozstawem osi.

Parkingowy nie miał dobrych wieści. Zniszczono zderzak w jego Ferrari wartym 2 mln zł (wideo)

Porsche 911 GT3 RS jest słabsze, bo jego 4.0 litrowy bokser generuje 525 koni mechanicznych. Bardzo zaawansowana aerodynamika robi jednak ogromne wrażenie, zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MonacoPetrol 🇲🇨 (@monacopetrol)