Audi Q3 wjechało w ogródek KFC w Wadowicach. “Przy stoliku 7-letnie dziecko. Prawdopodobną przyczyną zasłabnięcie” (wideo)

Przyczyną wypadków i kolizji nie zawsze jest brawura czy jazda z nadmierną prędkością. Czasami nieprzyjemne sytuacje przytrafiają się z innych powodów.

Właśnie z takie zdarzenie miało miejsce 31 sierpnia 2023 roku w Wadowicach. Niemiecki SUV marki Audi wjechał prosto w stoliki jednej z restauracji serwującej dania typu fast-food.

Audi Q3 KFC wypadek
Audi Q3 KFC wypadek fot. wadowice24.pl

Kobieta zasłabła podczas prowadzenia autobusu. Pasażerów uratował 13-letni chłopak (wideo)

Kierująca Audi Q3 straciła panowanie nad swoim pojazdem podczas zjeżdżania z ronda. Zamiast trafić w drogę, auto zjechało na chodnik a następnie na teren działki KFC.

Auto zatrzymało się dopiero po uderzeniu w stoliki i krzesła umieszczone na zewnątrz. Niestety, znajdowali się akurat przy nich klienci restauracji.

Audi Q3 KFC wypadek
Audi Q3 KFC wypadek fot. wadowice24.pl

W wyniku tego zdarzenia, obrażenia odniósł 7-letni chłopiec. Na szczęście, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do szpitala została natomiast zabrana kierująca pojazdem.

Podczas jazdy zasłabła za kierownicą. “Instruktor nauki jazdy zasługuje na pochwałę” (wideo)

Bardzo możliwe, że po prostu zasłabła ona za kierownicą i to było przyczyną zmiany toru jazdy samochodu. Przyczyna tego zdarzenia będzie wyjaśniana przez funkcjonariuszy.

Źródło: wadowice24.pl