Zobaczył dziewczyny i musiał “przyświrować” M4. “Poszedł driftem prosto na pieszych” (wideo)

Drogi publiczne nie są miejscem do wykonywania popisów za kierownicą. Niestety, niektóre osoby próbują jednak właśnie w taki sposób zaimponować innym.

Bohater załączonego nagrania wideo, kierowca BMW M4 Competition G82, przepuszczał na przejściu dla pieszych grupkę dziewczyn. Najwidoczniej, któraś z nich mu się spodobała.

Kierowca AMG chciał się popisać driftem. “Chyba niedawno przesiadł się z Mustanga” (wideo)

Postanowił dać jej to do zrozumienia wykonując efektowny poślizg. Nie liczyło się dla niego to, że na kolejnych pasach znajdują się ludzie i o mały włos ich nie potrącił.

Niewiele brakowało, żeby chęć zaimponowania płci przeciwnej skończyła się tragicznie. Mamy nadzieję, że kierujący w porę się otrząsnął i zrozumiał jakie mogły być konsekwencje takiej jazdy.

510-konny silnik 3.0 R6 prowokuje do bardziej dynamicznego poruszania się po mieście. Należy jednak zachować spokój i nie dać się ponieść emocjom, gdyż może się to skończyć źle.

Młody z BMW chciał się stać “królem driftu” na osiedlu. “Póki co, został królem obciachu” (wideo)

BMW M4 Competition, w wydaniu z napędem na tylną oś, przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy. Wariant z układem xDrive jest oczywiście szybszy i robi to w 3,5 sekundy. Prędkość maksymalna to w obu przypadkach 250 lub 290 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez spotting (@bpspots_)