W ostatniej chwili ominęli Pandę na S7. “Starszy pan po prostu stanął na lewym pasie” (wideo)

Poruszając się po drogach musimy w każdym momencie mieć oczy dookoła głowy i bacznie obserwować otoczenie. Niestety, nigdy nie mamy pewności, że pozostali kierowcy będą się zachowywali w odpowiedni sposób.

Bardzo nieprzewidywalny manewr został wykonany przez bohatera załączonego nagrania wideo. Tym razem na szczęście nikomu nic się nie stało, a to dzięki refleksowi kilku kierowców.

Starszy Pan z Maserati przywalił w Porsche 911 i zaczął się śmiać. “Starość nie radość” (wideo)

Sytuacja ta miała miejsce na drodze ekspresowej S7 w okolicy Elbląga. W pewnym momencie, żółty Fiat Panda po prostu zatrzymał się na lewym pasie ruchu.

Paru kierowców w ostatniej chwili zdołało awaryjnie wyhamować i ominąć przeszkodę korzystając częściowo z pasa zieleni. Niewiele brakowało do karambolu.

Jak się okazało, za kierownicą Fiata siedział starszy mężczyzna, który chyba ma już dość spore problemy z koncentracją. Po chwili kontynuował jazdę, jak gdyby nic się nie wydarzyło.

Parkowanie pod Lidlem wyzwaniem dla starszego pana z Fiata. “Powinien oddać prawko?” (wideo)

Temat limitu wieku dla kierowców powraca przy każdej takiej okazji jak bumerang. Niestety, póki co nie ma idealnego rozwiązania tego problemu i najprawdopodobniej jeszcze długo takiego nie znajdziemy.