Starszy Pan z Maserati przywalił w Porsche 911 i zaczął się śmiać. “Starość nie radość” (wideo)

Wraz z upływem lat, nasza motoryka i refleks stają się coraz gorsze. Staje się to bardzo niebezpieczne, szczególnie podczas jazdy samochodem.

Nie ma oczywiście oficjalnego limitu wieku, do którego można prowadzić auto. Każdy człowiek jest inny i wprowadzenie takiego ograniczenia mogłoby być dla niektórych krzywdzące.

Starszy właściciel Ferrari uszkodził felgę. Trzech “asystentów” go przed tym nie uchroniło (wideo)

Bohater załączonego nagrania wideo ma już chyba dość spore problemy z koncentracją i szybkością reakcji. Nie jest więc najlepszym pomysłem wsiadanie za kółko Maserati GranCabrio MC.

Dowodem niech będzie sytuacja przedstawiona na filmie. Starszy mężczyzna nie wyhamował w odpowiednim momencie i wjechał prosto w tył Porsche 911 Carrera 4 GTS Cabriolet.

Zadziwiająca jest jego reakcja, gdyż kierowca Maserati zaczął się po prostu śmiać. Mamy nadzieję, że nie był pod wpływem alkoholu i jest to po prostu zachowanie wywołane przez stres.

Parkowanie pod Lidlem wyzwaniem dla starszego pana z Fiata. “Powinien oddać prawko?” (wideo)

Pod maską Maserati GranCabrio MC pracuje silnik V8 o pojemności 4.7 litra. Na tylną oś trafia moc 460 koni mechanicznych, dzięki czemu auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,9 sekundy i jest w stanie rozpędzić się do 291 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Thomas Kaplaner (@princetoto.official)