Spokojnie grillowali na zlocie. “Tylko kierowca BMW M3 nie mógł się opanować” (wideo)

W okresie wakacyjnym częściej niż zwykle organizowane są różnego rodzaju zloty. Miłośnicy motoryzacji mogą się na nich spotkać ze znajomymi i porozmawiać na ulubione tematy.

Często udostępniane jest miejsce do grillowania, gdzie mamy możliwość poczuć piknikowy klimat. Właściciele aut zazwyczaj przyjeżdżają tam z całymi rodzinami.

Miał się popisać swoim C63 AMG pod sklepem. “Uderzył w dwa auta i potrącił ludzi” (wideo)

Niestety, nie zawsze tego typu spotkania przebiegają w spokoju. Często znajdzie się ktoś, kto musi się popisać swoimi umiejętnościami, a raczej ich brakiem.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz jeden z takich właśnie przykładów. Właściciel BMW M3 Competition F80 postanowił sobie podriftować między ludźmi i samochodami.

Szybko skończył swoją zabawę, uderzając w zaparkowane przy grillu auta. Wywołał tym oczywiście ogromne oburzenie ze strony pozostałych uczestników wydarzenia. Mamy nadzieję, że nikomu się nic nie stało.

Gość z BMW M4 wykorzysta każdą okazję, żeby się poślizgać. “Zawsze musi się popisać” (wideo)

BMW M3 F80 skrywa pod maską 3.0 litrowy silnik R6. W wersji Competition generuje on 450 koni mechanicznych, dzięki którym auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SRTJUJU (@srtjujuu)