Przeciwnicy spalinowej motoryzacji zablokowali drogę. Amerykański policjant ruszył radiowozem prosto na nich. Po chwili leżeli w kajdankach (wideo)

Coraz częściej, w różnych zakątkach świata, kierowcy miewają problemy z osobami blokującymi drogi. Są to najczęściej aktywiści, którzy starają się „ratować planetę”.

Zazwyczaj zastawiają czymś jezdnię lub sami siadają na środku asfaltu aby uniemożliwić kierowcom przejazd. Ma ich to zniechęcić do korzystania z samochodów, szczególnie tych spalinowych.

Właściciel S63 AMG trafił na protest aktywistów. Szybko znalazł sposób, jak ich zagłuszyć (wideo)

W sieci dość łatwo jest trafić na nagrania z podobnych akcji. Zazwyczaj, użytkownicy pojazdów w końcu nie wytrzymują i biorą sprawy w swoje ręce.

Niektórzy aktywiści mają ogromne problemy z myśleniem i starają się nawet blokować autostrady i drogi szybkiego ruchu. Policjanci nie mają litości dla takich osób i dość brutalnie się z nimi obchodzą.

aktywista policja
aktywista policja

Podobnym zachowaniem wykazali się funkcjonariusze, których zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Aktywiści postanowili zablokować jedną z dróg w Newadzie.

Na środku ulicy postawiono przyczepę i kilka transparentów. Wszystkiego pilnowało zaledwie kilka osób, które nie spodziewały się, że policjanci zdecydują się na taki ruch.

Kierowca postanowił wykorzystać solidność swojego radiowozu na bazie wielkiego pickupa marki Chevrolet. Funkcjonariusz włączył syrenę i ruszył do akcji.

Jak gdyby nigdy nic wjechał prosto w blokującą drogę przyczepę i delikatnie ją przestawił. Następnie zawrócił i wyszedł z samochodu z pistoletem w dłoni.

Gość usiadł na środku niemieckiej autostrady A9. Policjant nie miał litości dla aktywisty (wideo)

Kazał wszystkim położyć się na ziemię i zaczął kuć kolejne osoby kajdankami. Mamy nadzieję, że po takim doświadczeniu aktywistom odechce się organizowania kolejnych blokad.