Miłośnik ekologii niecierpi BMW M2 i nie chciał go puścić. “Pomogła muzyka z wydechu” (wideo)

Utrudnienia na drogach pojawiają się z bardzo różnych powodów. Najczęściej mamy do czynienia z remontami ulic lub wypadkami, przez które płynność ruchu znacznie spada.

Coraz częściej możemy też mieć do czynienia z „miłośnikami ekologii”, którzy postanawiają protestować blokując kierowców. W sieci można znaleźć mnóstwo nagrań ukazujących takie sytuacje.

Kierowca czarnego Mercedesa nie wytrzymał. „Tak potraktował miłośnika ekologii” (wideo)

Wielu uczestników ruchu nie ma odwagi, żeby się temu sprzeciwić. Są też jednak tacy, którzy postanawiają uprzykrzyć życie osobom tamującym ruch.

Bohaterem załączonego nagrania wideo jest BMW M2. Sportowe coupe jest uznawane przez wielu fanów tej niemieckiej marki za jedno z najlepszych BMW M w historii.

Kompaktowe rozmiary i mocna jednostka napędowa sprawiają, że auto prowadzi się jak po szynach i daje ogromną radość z jazdy. Niestety, tym razem została ona przerwana przez jednego z protestujących.

Młody chłopak usiadł w kamizelce na środku pasa ruchu i nie pozwalał na przejazd żadnemu samochodowi. Nie wiemy przed czym dokładnie protestował, ale na swoim telefonie wyświetlał znak z ograniczeniem do 30 km/h.

Kierowca BMW wpadł w szał i szukał pomysłu, jak przegonić gościa siedzącego na środku ulicy. W końcu stwierdził, że wykorzysta do tego silnik drzemiący pod maską jego auta.

Zawrócił i ustawił się tyłem tuż za mężczyzną blokującym drogę. Następnie zaczął po prostu wciskać gaz w podłogę, żeby z końcówek układu wydechowego wydobył się ogromny hałas.

Ciepłe spaliny szybko przegoniły chłopaka z jezdni, gdyż nie mógł on tego zbyt długo wytrzymać. Mamy tylko nadzieję, że nie został w żaden sposób poparzony.

Pod maską BMW M2 generacji F87 pracuje 3.0 litrowy motor o oznaczeniu N55. Generuje on moc 370 koni mechanicznych i 465 niutonometrów momentu obrotowego. Takie auto potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 4,3 sekundy.

BMW miało w swojej ofercie jeszcze dwa mocniejsze warianty: M2 Competition i M2 CS. Tutaj mamy już do czynienia z nieco innym silnikiem. Jest to również 3.0 R6, ale o oznaczeniu S55.

Właściciel S63 AMG trafił na protest aktywistów. Szybko znalazł sposób, jak ich zagłuszyć (wideo)

Kierowcy BMW M2 Competition mają do dyspozycji moc 410 koni mechanicznych i mogą rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 4,2 sekundy. BMW M2 CS to już 450 koni mechanicznych i sprint od 0 do 100 km/h trwający 4,0 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez . (@mr.micro.official)