Kupił auto elektryczne z dotacją, żeby ratować planetę. “Natura szybko mu podziękowała”

Silny wiatr sprawia, że warunki pogodowe nie są iście wakacyjne. Niestety, póki co możemy zapomnieć o upałach, ale musimy za to pamiętać o bezpieczeństwie.

Mocne podmuchy są w stanie wyrządzić spore szkody. Pozostawiając nasz samochód na mieście warto, oczywiście w miarę możliwości, wybrać miejsce z dala od drzew.

Nie zdążył schować Rolls-Royce do garażu. “Mógł tylko patrzeć jak grad niszczy nadwozie” (wideo)

Boleśnie przekonał się o tym autor załączonego nagrania, kierowca Tesli Model 3. Zaparkował on swój elektryczny pojazd przy drodze i poszedł załatwić swoje sprawy.

Po zaledwie dwóch minutach otrzymał powiadomienie na telefon, że coś się wydarzyło. Spojrzał zdalnie na kamery i zobaczył na nich wielkie drzewo, które przewróciło się na Teslę.

Gość zdecydował się na zakup ekologicznego samochodu, ale natura niezbyt miło odpłaciła mu za chęć ratowania planety. Na szczęście, oprócz zniszczeń karoserii, nikomu nic się nie stało.

W obecnych czasach, zdecydowanie się na samochód elektryczny jest dość korzystną opcją. A przynajmniej jeśli chodzi o kwestię samego zakupu. Na rynku znajdziemy sporo promocji, a dodatkowo rząd zwróci nam część tej kwoty.

Polski busiarz walczy z potężnym wiatrem na autostradzie. “Już stawał na dwa koła” (wideo)

Pozostaje oczywiście kwestia infrastruktury, która na szczęście stale się w Polsce poprawia, ale jeszcze nie możemy jej porównywać do tego, z czym mamy do czynienia chociażby w Niemczech. Zakup elektryka musi być w pełni świadomą decyzją.

https://twitter.com/alilakrakbi/status/1676611294223388675