Kierowcy Audi A3 i VW Golfa pajacowali na drodze. “Znikąd pojawiło się Renault Megane, które skradło całe show. Co za dzwon!” (wideo)

Młodym kierowcom czasami wydaje się, że drogi publiczne nadal są ich placem zabaw. Zachowanie niektórych z nich jest naprawdę bardzo dziecinne i niebezpieczne.

Jeden z takich właśnie przykładów, który zakończył się dość dramatycznie, zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Panowie dostali niezła nauczkę na przyszłość.

Wydachował samochód na prostej drodze. “W internecie wydawało się to takie łatwe” (wideo)

Na początku filmu widzimy jak młodzi właściciele Audi, Volkswagena i Peugeota zachowują się na drodze dość „dziwnie”. Jadą wężykiem, jakby pokonywali slalom.

Najwidoczniej znudziła im się jazda po prostej linii i chcieli poczuć trochę emocji za kółkiem. Drogi publiczne nie są jednak dobrym miejscem na tego typu „zabawę”.

Po pewnej chwili, do grupy postanowił dołączyć kierowca starego Renault Megane. Chciał to zrobić w jak najbardziej efektowny sposób no i niestety „trochę” przesadził.

Kierowca francuskiego wozu uderzył w Audi, a następnie przewrócił swoje auto na dach na środku drogi. Mamy tylko nadzieję, że nikomu nic poważnego się nie stało.

Tak wyglądała ostatnia jazda 4 chłopaków w Megane R.S.. “Dachowanie w Krakowie” (wideo)

Renault Megane ma w ostatnich miesiącach, delikatnie mówiąc, dość złą passę. Z pewnością słyszałeś już o dwóch śmiertelnych wypadkach, do których doszło w południowej części Polski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Antillestv (@antilles_tv)