Jechał BMW M4 na wakacje i trafił na Bugatti. “Tak się pokornie zjeżdża na prawy pas” (wideo)

Na niemieckich autostradach, a szczególnie na odcinku bez ograniczenia prędkości, możemy spotkać sporo naprawdę mocnych aut. Zawsze może się trafić ktoś szybszy od nas.

Jeden z takich przykładów zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. W kadrze widzimy właściciela srebrnego BMW M4 F82, który z pewnością ma świadomość, że porusza się bardzo szybkim wozem.

Bugatti Chiron Super Sport na autobahn. “Od 100 do 200 km/h przyspiesza w 3 sekundy” (wideo)

Tym razem musiał jednak pokornie zjechać na prawy pas, aby zrobić miejsce autu o dużo wyższej mocy. We wstecznym lusterku zobaczył on bowiem Bugatti Veyrona.

Jest to dokładnie wariant Grand Sport Vitesse, co oznacza, że 8.0 litrowy silnik W16 nie generuje 1001, a aż 1200 koni mechanicznych. Tym samochodem po prostu połyka się kolejne kilometry trasy.

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 2,6 sekundy. Tym samochodem bez dachu jesteśmy w stanie osiągnąć prędkość maksymalną 375 km/h.

“Poleciał” swoim Porsche 348 km/h na autobahn. I tak nie mógł dogonić Koenigsegga kolegi (wideo)

Potencjał jest oczywiście większy, ale producent zdecydował się zastosować elektroniczny ogranicznik. Taki wóz widziany w lusterku od razu wzbudza ogromny respekt.