Dorwał się do Hondy Civic i przewiózł kumpli. Nie ogarnął auta przy 140 km/h na prostej drodze. “WRC K***A!” (wideo)

Mówi się, że „młodość musi się wyszumieć”. Niestety, niektórzy biorą to zbyt dosłownie do siebie i w ich głowach pojawiają się przerażające pomysły.

To niesłychane, że niektórzy mogą mieć w głowie kompletny brak wyobraźni. Jeden z przykładów totalnej głupoty zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Polacy zginęli w Renault Megane R.S. Trophy. “Na nowszy model niż Patryka, złożyli się po 200 zł?”

To sieci trafił klip nakręcony przez jednego z pasażerów Hondy Civic. 17-latek postanowił zabrać na „emocjonującą” przejażdżkę swoich znajomych.

Młody chłopak nie tylko nie posiadał prawa jazdy, ale również był pod wpływem alkoholu. W takim stanie jeszcze gorsze pomysły trafiają do głowy, co doskonale widać na filmie.

Kierowca postanowił wcisnąć gaz do dechy i nie patrzeć na ograniczenia prędkości. Z butem w podłodze pędził przez jedną z dość wąskich dróg w okolicach Wyszkowa, niedaleko Warszawy.

Jak możesz się już domyślać, przejażdżka nie skończyła się najlepiej. W pewnym momencie, 17-latek stracił panowanie nad starą Hondą Civic siódmej generacji, która nagle wpadła w poślizg.

Niestety, nie udało mu się okiełznać japońskiego auta i doszło do wypadku. Samochód uderzył prosto w drzewo, przy naprawdę wysokiej prędkości.

Zarówno 17-letni kierowca, jak i dwójka pasażerów w wieku 18 i 16 lat trafili do szpitala. Mają ogromne szczęście, że udało im się przeżyć ten sobotni poranek.

Coraz częściej słyszy się o wypadkach spowodowanych przez brawurę młodych osób. Niestety, dwa niedawne przypadki z udziałem Renault Megane R.S. zakończyły się bardzo tragicznie.

Tak wyglądała ostatnia jazda 4 chłopaków w Megane R.S.. “Dachowanie w Krakowie” (wideo)

Mamy nadzieję, że młody mężczyzna poniesie odpowiednie konsekwencje i długo nie wsiądzie ponownie za kierownicę. Emocje jak „W WRC” będzie mógł odczuć jedynie na symulatorze na konsoli do gier.