Cwaniak w kapturze rzucił jajkiem “L” w Bugatti. “Tak wku*****ego właściciela Bugatti jeszcze nie widziałeś” (wideo)

Chyba zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że „youtuberzy” są w stanie zrobić naprawdę dużo dla wyświetleń i kolejnego zarobku. Osoby na pewnym poziomie potrafią wykonać coś, na co nie zdecydowałby się nikt „normalny”.

Już pewnie kilkukrotnie widziałeś nagrania, na których niszczone są nowe i drogie samochody. Takie szokujące filmy mają tylko i wyłącznie na celu zebranie jak największej widowni.

Rozpędzony przez Bugatti przeskoczył na desce nad Pagani. “Wszystko dla wyświetleń” (wideo)

Jest to sposób, na którym można zarobić naprawdę potężne pieniądze. Tacy ludzie po pewnym czasie dostają „szajby” od nadmiaru gotówki i często kupują drogie rzeczy tylko po to, żeby je zniszczyć.

Na załączonym nagraniu wideo nie możemy mówić o jakichś dużych uszkodzeniach. Tak czy siak, raczej nikt inny nie zdecydowałby się na wykonanie czegoś tak głupiego.

Gość postanowił nagrać „śmieszny film”, na którym obrzuca jajkami Bugatti Chirona innego youtubera. Stanął na poboczu i tylko czekał, aż ten pojawi się na horyzoncie.

W końcu nadszedł ten upragniony moment i udało się trafić kurzym jajkiem w drzwi pasażera. Jesteśmy oczywiście przekonani, że cała karoseria pokryta jest folią PPF i samochód nawet tego nie odczuł.

Tego typu zabezpieczenia są bardzo popularne wśród właścicieli egzotycznych aut. Często na taki zabieg decydują się również posiadacze dużo bardziej przyziemnych wozów.

Taka folia ma grubość od około 150 do nawet 300 mikronów. To już naprawdę poważne zabezpieczenie i wielokrotnie widzieliśmy nagrania, na których było to udowadniane.

Dodatkowo, jesteśmy w stanie teraz zamówić folię tego typu o różnych barwach. Oprócz ochrony pełni ona funkcję estetyczną i daje możliwość zmiany koloru nadwozia.

Warto wydać te kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych, gdy ma się auto o wartości kilkunastu milionów złotych, tak jak w przypadku Bugatti Chirona. Gdy dojdzie do uszkodzenia, po prostu wymieniamy folię na danym elemencie i gotowe.

Oklejenie pomaga też w ochronie przed odpryskami na masce czy zderzaku. Jest to szczególnie ważne, gdy mamy do czynienia z 8.0 litrowym silnikiem W16 o mocy 1500 koni mechanicznych.

Na nowym BMW M3 pokazał co potrafi folia PPF. “Ludzie nie wierzą, jakie to jest mocne” (wideo)

Bugatti Chiron jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 2,4 sekundy i rozwinąć prędkość maksymalną 420 km/h. Nie trudno przy takiej szybkości o różnego rodzaju uszkodzenia.