Tak jeździł kierowca “popularnego” Megane R.S.. “Na skrzyżowaniu bokiem jak BMW” (wideo)

W sieci nie cichną echa tragicznego wypadku, do którego doszło ostatnio w Krakowie. Brawurowa jazda kierowcy Renault Megane R.S. doprowadziła do śmierci aż czterech osób.

Młody mężczyzna stracił panowanie nad francuskim hothatchem i wypadł z drogi. W wyniku dachowania, czterech podróżujących Renault zginęło na miejscu.

Tak wyglądała ostatnia jazda 4 chłopaków w Megane R.S.. “Dachowanie w Krakowie” (wideo)

Na różnego rodzaju portalach pojawiają się kolejne informacje dotyczące przeszłości jednego z uczestników wypadku. Nie można powiedzieć, że styl jazdy właściciela Megane R.S. należał do bezpiecznych.

W sieci pojawiały się już nagrania z feralnej nocy, jeszcze sprzed wypadku. Teraz pojawił się również film z 2020 roku, na którym również widzimy żółty egzemplarz Renault Megane RS na krakowskich tablicach rejestracyjnych.

Kierowca z dużą prędkością wjeżdża na skrzyżowanie, aby zdążyć na „późnym żółtym”. Następnie zaciąga hamulec ręczny, aby efektownie skręcić w lewo wykonując poślizg.

Ludzie wyjechali z Warszawy, a bogacze szaleją. “Facet w AMG GT bokiem w centrum” (wideo)

Mocno zdziwił się również rowerzysta, któremu Renault śmignęło tuż przed nosem. Drogi publiczne, to nie jest tor wyścigowy. Niestety, kierowca chyba nie do końca to rozumiał.

Ze względu na szacunek do rodziny zmarłego materiał filmowy został usunięty.