Rodzinki spacerują starówką, a tu facet w BMW. “Takich doznań nikt się nie spodziewał” (wideo)

W wielu autach sportowych, nawet tych seryjnych, jesteśmy w stanie uzyskać efekt strzałów z wydechu. Niektórzy miłośnicy modyfikacji próbują sprawić, aby były one jeszcze głośniejsze.

W niektórych przypadkach staje się to już przeraźliwie głośne i uciążliwe. Właśnie z takim autem mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo.

Pomarańczowym Audi RS7 “terroryzuje” stolicę. “Strzały z wydechu zamiast kierunków” (wideo)

Jego autor to szczęśliwy właściciel BMW X4 M Competition. Czerwony egzemplarz posiada zmodyfikowany układ wydechowy, z którego wydobywają się naprawdę donośne huki.

Gość przymocował kamerkę 360 do tylnego zderzaka i przejechał się na Tower Bridge w Londynie. Chciał sprawdzić jaka będzie reakcja turystów na dźwięki wydobywające się z jego SUV-a.

Łatwo się można było domyślić, że niektórzy przechodnie będą mocno wystraszeni. Takie celowe zachowanie jest bardzo nie na miejscu i w niektórych przypadkach mogłoby się skończyć źle.

Golfiarz przesadził z zabawą w tuning. “Zamiast dźwięku silnika słychać tylko strzały” (wideo)

Pod maską BMW X4 M Competition pracuje 3.0 litrowy silnik R6. Na wszystkie cztery koła trafia moc 510 koni mechanicznych, dzięki którym auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy.