Na wakacje do Włoch pojechał Mercedesem, a wróci autobusem. “Kradzież w 5 sekund” (wideo)

„Zawód” złodzieja samochodowego niestety nadal ma się dobrze. Często możemy usłyszeć o kolejnych próbach nielegalnego wejścia w posiadanie różnych rodzajów pojazdów.

Bandyci czasami stają się już bardzo bezczelni i działają w bardzo „przypałowym” stylu. Jeden z takich przykładów zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Polak ukradł Polakowi Audi A6, bo nie miał jak dojechać do kościoła. “Musiałem się pomodlić”

Sytuacja ta miała miejsce w włoskiej miejscowości Giovinazzo. Do stojącego przy drodze białego Mercedesa GLE Coupe nagle podeszło kilku zamaskowanych mężczyzn.

Jeden z nich, sprawnym ruchem zbił szybę i odblokował drzwi. Następnie udało mu się przełączyć skrzynię biegów w tryb neutralny i odblokować kierownicę.

Nie mógł jednak odjechać korzystając z silnika. Panowie mieli na to jednak nieco bardziej brutalny pomysł. Najzwyczajniej w świecie zaczęli pchać Mercedesa swoim starym Audi A3.

Zauważył, że sąsiadowi chcą skroić Golfa spod domu. Zastawił złodziei swoim Rangem (wideo)

To zaskakujące, że kilka osób przechodzących obok nawet nie zareagowało. W pewnym momencie słychać nawet oklaski, choć nie ma pewności, czy był to wyraz zachwytu nad przeprowadzoną akcją złodziei.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lorenzo Quagliarella (@puglia_mylove)