Miał tylko przeparkować swoje Porsche 911. Wjechał prosto pod koła BMW (wideo)

Włączanie się do ruchu to manewr, podczas którego jesteśmy zobowiązani zachować szczególną ostrożność. Musimy mieć pewność, że nie wymuszamy na nikim pierwszeństwa.

Zapomniał o tym bohater załączonego nagrania wideo. Posiadacz Porsche 911 Turbo generacji 996 próbował powoli przeparkować swoje auto pod hotelem, gdzie spotkał się ze znajomymi właścicielami aut tego samego pokroju.

“Niewinne” wymuszenie przyczyną poważnego dzwona. Porsche przewrócone na dach (wideo)

Niestety, wjechał prosto pod koła samochodu nadjeżdżającego z tyłu. Jego kierowca nie zdążył zareagować i uderzył w rzadko spotykane już Porsche 911.

Kontakt BMW X2 z Porsche nie był natomiast jedynym uderzeniem. Oberwał jeszcze jeden egzemplarz sportowego coupe marki ze Stuttgartu, które stało kawałek dalej.

Porsche 911 Turbo 996 produkowano w latach 2000-2006. Za napęd odpowiada tam turbodoładowany bokser o pojemności 3.6 litra, który generuje moc 420 koni mechanicznych.

Kierowca Porsche roztrzaskał się na przystanku. “Pięć dni k**wa miałem ten samochód” (wideo)

Model ten potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 4,2 sekundy. To dokładnie tyle samo, ile w przypadku bazowej odmiany Porsche 911 Carrera, obecnie oferowanej generacji 992.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez P O R И Garage. (@por.n_garage)