Kierowca znanego Renault Megane R.S. pilotował kolegę w Audi. “Z gazem do lewej. Zdążysz” (wideo)

Tragiczny wypadek Renault Megane R.S., który miał miejsce w nocy z 14 na 15 lipca 2023 roku w Krakowie, zapadnie nam z pewnością na długo w pamięci. Nie da się łatwo zapomnieć o śmierci aż czterech młodych osób.

W Internecie (dokładniej w serwisie Streamable) pojawiają się kolejne filmy, które mają pokazywać ulubiony styl jazdy młodego kierowcy. Z najnowszego materiału filmowego można wywnioskować, że kierowca Renault „szkolił” nawet swoich kolegów.

“Nowy” film z popisami kierowcy Renault Megane R.S.. “Bezpiecznie szybka jazda” (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo możemy zobaczyć szalony przejazd Audi RS3 8Y. Osoba, której głos słyszymy na nagraniu, to podobno śp. kierowca żółtego Megane RS, o którym ostatnio mówi się w całym kraju.

Kierowca Audi najwidoczniej miał ochotę podszkolić swoje umiejętności szybkiej jazdy. Wybrał do tego najgorsze możliwe miejsce i niepotrzebnie słuchał porad swojego „pilota”.

Tym razem na szczęście nic się nie stało, ale jak już wiemy, w końcu musiała wydarzyć się tragedia. Mamy nadzieję, że od tej pory wielu kierowców zdejmie nogę z gazu.

Tak wyglądała ostatnia jazda 4 chłopaków w Megane R.S.. “Dachowanie w Krakowie” (wideo)

Widoczne na nagraniu Audi skrywa pod maską 400-konny silnik R5 o pojemności 2.5 litra. RS3 potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy i osiągnąć prędkość 290 km/h.