Henio z kamerą przez rok się edukował i w końcu się wykazał. “Naucz się jeździć, młocie” (wideo)

Wideorejestrator to bardzo przydatne narzędzie dla każdego kierowcy. Dzięki niemu możemy uwiecznić moment zdarzenia, przez co nikt nie będzie miał wątpliwości co do winy.

Kamerki te stają się coraz popularniejsze i możemy je zobaczyć na dużej liczbie aut. W sieci każdego dnia pojawiają się nowe nagrania, przedstawiające dziwne sytuacje drogowe.

Myślał, że w Mercedesie jest władcą lewego pasa. “Kierowca Seata musiał go łyknąć” (wideo)

Niestety, niektórzy „kamerkowicze” specjalnie prowokują różne sytuacje, aby tylko ich film zaistniał w internecie. Nie zawsze oczywiście ich zachowanie jest zgodne z przepisami.

Autor załączonego nagrania wideo upodobał sobie lewy pas ruchu na 3-pasmowym odcinku autostrady A4. Nie zjeżdżał na prawo nawet wtedy, gdy nie było tam innych aut.

W pewnym momencie do tylnego zderzaka „przykleił” mu się kierowca Forda Mondeo. Mruganie światłami drogowymi nie zachęciło autora do zjechania na prawo i przepuszczenia drugiego uczestnika ruchu.

On ma nowsze Audi, więc zajechał mu drogę. “Lewy pas tylko dla roczników 2020+” (wideo)

Nastąpiło to dopiero po dłuższej chwili. Wtedy właściciel Forda postanowił się „odegrać” i kilkukrotnie hamował przed maską drugiego auta. Obaj panowie nieźle się tutaj „popisali”.