Były inżynier lotnictwa przesadził. “Po pijanemu prowadził zabawkowy samochód Barbie”

Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu jest jedną z większych głupot, której może się dopuścić kierowca. Każdy powinien liczyć się z konsekwencjami swoich czynów.

Bohater historii z Wielkiej Brytanii narobił sobie kłopotów w jeszcze bardziej idiotyczny sposób. Wyjechał na ulicę po pijaku zabawkowym samochodem dla Barbie.

Obywatelski pościg za pijanym kierowcą. “Był w ciągu alkoholowym od kilku dni” (wideo)

Plastikowa konstrukcja z elektrycznym silnikiem została przez niego lekko zmodyfikowana. Były inżynier lotnictwa RAF wymienił między innymi koła na większe.

Zabawka Barbie
Zabawka Barbie fot. amazon.pl

Podczas swojej przejażdżki został zatrzymany przez policję. Jako, że nie było to jego pierwsze spotkanie w takim stanie z funkcjonariuszami, do akcji wkroczył sąd.

40-latek otrzymał 36-miesięczny zakaz prowadzenia pojazdów oraz karę pozbawienia wolności w zawieszeniu na 12 miesięcy. Został też zobowiązany do poniesienia kosztów sądowych.

Pijany dziadek pędził na komunię wnuka. “Po autostradzie A4, rowerem, który był prezentem”

Jak się okazuje, nie tylko jazda prawdziwym samochodem po spożyciu alkoholu niesie ze sobą smutne konsekwencje. Niech będzie to nauczka dla wszystkich z podobnymi „genialnymi pomysłami”.

Zdjęcie główne: youtube.com/@rekjavicxxx