Był pewny, że jego Audi RS6 jest nie do zdarcia. “Ten dźwięk oznacza bilet na PKP” (wideo)

System procedury startu nie jest już w dzisiejszych czasach niczym nadzwyczajnym. Producenci bardzo często stosują takie rozwiazanie w samochodach sportowych.

Pomaga on kierowcy w wykorzystaniu pełnego potencjału auta podczas startu. Komputer dobiera odpowiednie obroty silnika, aby jak najbardziej optymalnie ruszyć do przodu.

Miał być “Lauć kontrol”, a jest zmielony napęd. Nie popisał się swoim BMW M240i (wideo)

W wielu przypadkach powoduje to nadmierne zużywanie się niektórych komponentów napędu. Zdarzają się przypadki, gdzie po prostu coś nie wytrzymuje i do kabiny dochodzą bardzo nieprzyjemne dźwięki.

Doświadczył tego właściciel Audi RS6 C7, które zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Kierowca wybrał się na zawody w wyścigach równoległych, aby zmierzyć się swoim sportowym kombi z innymi miłośnikami szybkiej jazdy.

Niestety, po próbie uruchomienia Launch Control, auto odmówiło posłuszeństwa. Prawdopodobnie doszło do uszkodzenia skrzyni biegów, co wyeliminowało oczywiście uczestnika z dalszej zabawy. Bardzo możliwe, że kierowca wrócił do domu publicznym środkiem transportu.

Po zakończeniu roku szkolnego chciał odjechać “eRką” z launch control. “Jego fura padła” (wideo)

Pod maską Audi RS6 tej generacji pracuje podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4.0 litrów. W wersji Performance generuje on 605 koni mechanicznych i pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy.

https://youtu.be/P8bCoF3ydss