Agresor wyskoczył “z łapami” ze swojego BMW. “Chyba tylko on wie, o co mu chodziło” (wideo)

Zazwyczaj nie mamy pojęcia, kto siedzi w samochodach znajdujących się dookoła nas. Raczej nie wiemy, jak może się zachować druga osoba i co jej „strzeli do głowy”.

Autor załączonego nagrania wideo miał niedawno bardzo nieprzyjemne spotkanie z kierowcą BMW Serii 1. Akcja ta rozegrała się na jednym z poznańskich osiedli.

Agresor z BMW spowodował kolizję. Według poszkodowanego wyrok sądu to kpina (wideo)

Właściciel czarnego BMW próbował włączyć się do ruchu, lecz było to utrudnione poprzez wzmożony ruch. W pewnym momencie udało mu się tego w końcu dokonać.

Najwidoczniej jednak nie spodobało mu się to, ile miejsca zostawił mu autor nagrania. Widocznie liczył on na jakąś inną reakcję, choć sami do końca nie potrafimy zrozumieć jaką.

Gdy tylko auta się zatrzymały, z czarnego BMW dziarskim krokiem wyszedł kierowca i zaczął ubliżać właścicielowi wideorejestratora. Proponował nawet wyjście na zewnątrz, aby „załatwić to jak mężczyźni”.

Agresor ze Skody miał ochotę na solówkę z rodzinką. “Tuż za nimi policjanci w BMW” (wideo)

Jak widać, niektórym naprawdę niewiele brakuje do wybuchu agresji. To przerażające, że na drogach możemy się z takim zachowaniem spotkać coraz częściej.