W Mansory zajmują się też “pospolitym” Audi. RS Q8 ma teraz 780 KM i rozpędza się do 320 km/h

Mansory najczęściej zajmuje się samochodami marek ekskluzywnych. W ofercie znajdują się pakiety dla aut takich jak Ferrari, Lamborghini, czy Rolls-Royce.

Mogą się tam zgłosić jednak również posiadacze nieco mniej „prestiżowych”, choć jednocześnie nie tanich samochodów. Właśnie zaprezentowano pakiet przygotowany dla Audi RS Q8.

Mansory Audi RS Q8
Mansory Audi RS Q8

Mercedes-AMG G 63 od Mansory w pustynnym wydaniu. Ma 900 KM i pojedzie “tylko” 250 km/h

Nowe zderzaki, dokładki, karbonowa maska i spojlery podkreślają sportowy charakter SUV-a. W nadkolach pojawiły się aż 24-calowe felgi, a wewnątrz mnóstwo nowej skóry i włókna węglowego.

Kierowca będzie musiał się również przyzwyczaić do nowego miejsca, w którym umieszczono przycisk Start/Stop. Teraz znajduje się on na podsufitce, przez co procedura odpalania auta ma się kojarzyć z uruchamianiem samolotu.

Mansory Audi RS Q8
Mansory Audi RS Q8

Wrażenia jak w odrzutowcu zapewnia zwiększona moc silnika. 4.0 litrowy motor V8 generuje teraz 780 koni mechanicznych oraz 1000 niutonometrów momentu obrotowego.

Mansory F8XX Spider Tempesta Turchese. Jedyne w swoim rodzaju Ferrari F8 ma 880 KM

Taki przyrost pozwolił na skrócenie czasu przyspieszenia od 0 do 100 km/h z 3,6 do 3,3 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi teraz 320 km/h. Robi wrażenie, jak na rodzinnego SUV-a.