“Ścigant” z Audi jechał na zderzaku za Maserati GranTurismo. Uniknął potężnego dzwona (wideo)

Jazda z nadmierną prędkością, nawet na drogach szybkiego ruchu, nigdy nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem. Pomimo tego, nadal spotykamy kierowców, którzy tak postępują.

Bohaterowie załączonego nagrania wideo najwidoczniej uwielbiają łamać przepisy. Kierowca Audi A3 spotkał na trasie Maserati GranTurismo i postanowił pokazać jego właścicielowi, że niemiecki hatchback też swoje potrafi.

C-Klasą w AMG “rzucił się” na Porsche na trasie. Koleś w 911 “chillował” jadąc 200 km/h (wideo)

Panowie pędzili 3-pasmową drogą z prędkością ponad 250 km/h. Autor nagrania trzymał się bardzo blisko tylnego zderzaka włoskiego samochodu sportowego.

Miał ogromne szczęście, że w pewnym momencie zjechał trochę do lewej strony. Gdyby tego nie zrobił, najprawdopodobniej najechałby na tył BMW, które zajechało delikatnie drogę Maserati.

Takie zderzenie mogłoby się skończyć naprawdę tragicznie. Kierowca włoskiego auta na szczęście nie stracił panowania nad samochodem i nie doprowadził do poślizgu.

Hondziarz wcisnął gaz do dechy w swoim Civicu gdy zobaczył Audi R8. “Nie odpuścił mu” (wideo)

Nie wiemy jaki motor siedzi pod maską Audi. Bardzo możliwe, że jest to 190-konne 2.0 TFSI. Maserati GranTurismo napędzane jest wolnossącym V8 o pojemności 4.2 litra i mocy 405 koni mechanicznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Çılgın Şoförler (@cilginsoforler)