Przez głupotę jego Skoda znalazła się w morzu. Plażowicze połączyli siły, by ją wyciągnąć (wideo)

Parkując swój samochód, każdy kierowca powinien mieć pewność, że skutecznie go unieruchamia. Jest to ważne oczywiście w każdym miejscu, ale są też przypadki, w których trzeba na to zwrócić szczególną uwagę.

Mowa tutaj chociażby o parkowaniu w pobliżu wody. Właśnie takie zadanie miał kierowca białej Skody Karoq, którą zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

2022 Skoda Karoq
2022 Skoda Karoq przód, pomarańczowy

Nie tak miała wyglądać jego majówka. Nowy Mercedes GLE skończył pod wodą w Mikołajkach

Niestety, zatrzymanie się w porcie nie poszło najlepiej. Z jakiegoś powodu, czeski SUV stoczył się do morza. Świadkowie zdarzenia szybko ruszyli do pomocy.

Najpierw skorzystali z łódki, aby odholować auto na płytszy fragment akwenu. Następnie kilka osób połączyło siły i ręcznie wyciągnęło Skodę na plażę na greckiej wyspie Egina.

Tym razem nikomu na szczęście nic się nie stało, ale doskonale wiemy jak niebezpieczne są to sytuacje. Jesteśmy ciekawi, czy auto uda się uratować, czy zostało ono trwale uszkodzone poprzez słoną wodę.

2022 Skoda Karoq
2022 Skoda Karoq tył pomarańczowy

Cennik Skody Karoq w polskich salonach startuje od kwoty 112 750 złotych. Dostajemy za to wóz w wersji Ambition z silnikiem 1.0 TSI 110 KM i manualną, 6-stopniową skrzynią biegów.

Facet w Range’u upokorzył Skodziarza. “Niech Kodiaqiem pod krawężniki podjeżdża” (wideo)

Na szczycie oferty widnieje topowy wariant Sportline z wysokoprężną jednostką 2.0 TDI o mocy 150 koni mechanicznych i napędem na wszystkie koła realizowanym przez 7-biegowe DSG. Taki Karoq to wydatek co najmniej 172 700 złotych.

@maraislabonita

Μια βολτα στο λιμανι της Αιγινας κανεις; #aegina #aeginaisland #islandertiktok #tiktok #car #caraccident #fun #funnyvideos #funny #summer #summer2023

♬ Vougiouklaki…O glares – Savouidaki.m