Odważyłbyś się jeździć różowym Porsche 911 GT3 RS? “Ta konfiguracja to petarda” (wideo)

Tuning, wykonany ze smakiem, pozwala na znaczną poprawę wyglądu samochodu. Nawet wtedy, gdy już seryjny egzemplarz prezentuje się rewelacyjnie.

Odpowiednio przeprowadzone modyfikacje są w stanie wyciągnąć z danego wozu jeszcze więcej. Wszystko jest oczywiście kwestią gustu i z pewnością nie każde auto po tuningu spodoba się wszystkim.

Nie sądził, że nowe felgi “siądą” tak dobrze w jego Porsche 911. “Teraz pali gumę z radości” (wideo)

Możliwości tworzenia zaawansowanych grafik 3D pozwalają twórcom na spełnianie swoich marzeń w formie wirtualnej. Nie kosztuje ich to nic, poza wykorzystaniem własnych umiejętności.

W ten sposób powstało widoczne na załączonych zdjęciach Porsche. Grafik komputerowy postanowił poddać tuningowi optycznemu model 911 GT3 RS generacji 992.

Karoserię pokryto świetnie prezentującym się lakierem Rubystar. Zamiast seryjnych naklejek „GT3 RS” pojawiło się logo związane z 75-leciem obchodzonym aktualnie przez Porsche.

Największe wrażenie robi jednak komplet felg marki Rotiform. 5-ramienne obręcze pomalowane na biało prezentują się tu naszym zdaniem genialnie.

Tak według nich może wyglądać perfekcyjny “konfig” Porsche 911 GT3 RS. “Złote, a skromne”

Dyskusyjne może być oczywiście zastosowanie tak mocno obniżonego zawieszenia, ale to również kwestia gustu. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak GT3 RS w takim wcieleniu prezentowałoby się na żywo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez BlackFish (@blackfishgraphics)