Odholowali mu Lamborghini, bo źle zaparkował. “Laweciarz popełnił kosztowny błąd” (wideo)

Pozostawiając nasz samochód w miejscu, w którym nie można parkować, powinniśmy się spodziewać konsekwencji. Może się to skończyć mandatem, założeniem blokady, a w skrajnych przypadkach nawet odholowaniem auta.

Właśnie z ta ostatnia opcja dotknęła właściciela widocznego na załączonym nagraniu wideo Lamborghini. Najprawdopodobniej zaparkował on swojego Aventadora SVJ w miejscu, w którym jest to zabronione.

Celnicy traktorem odholowali Range Rovera z parkingu. “Przednia oś płakała z bólu” (wideo)

Zdecydowano się na odholowanie włoskiego supersamochodu na parking policyjny. Niestety, nie zachowano przy tym profesjonalizmu i bardzo możliwe, że poważnie uszkodzono samochód.

Aventador SVJ posiada napęd na wszystkie koła, a widzimy, że wóz został przewieziony w inne miejsce holownikiem. Przednia oś Lamborghini cały czas miała kontakt z podłożem, co mogło spowodować uszkodzenia napędu.

Złapał się za głowę na widok swojego Porsche po dzwonie. “Brutalnie” odholowali je na bok (wideo)

Włosi zbudowali tylko 900 egzemplarzy SVJ Coupe. Każdy z nich oferuje kierowcy moc 770 koni mechanicznych i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy. Prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 351 km/h.